Haber

Serdar Dursun, Fenerbahce’den ayrıldıktan sonra Aziz Yıldırım’a cevap verdi

2021 yazında bedelsiz olarak Fenerbahçe’ye katılan Serdar Dursun, bu yaz Trendyol Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük’e transfer oldu.

Karagümrük’e transfer olduktan sonra ilk kez konuşan Serdar Dursun, mesleğiyle ilgili Sportbox’a açıklamalarda bulundu. Tecrübeli golcü, aynı zamanda eski Fenerbahce başkanlarından Aziz Yıldırım’ın basın toplantısında kendisi hakkında söylediği sözlere de yanıt verdi.

Aziz Yıldırım, Serdar Dursun’un transfer olduğu dönemde Ali Koç’a, “Bak Ali Koç, bil ki sen teknik direktörsün. Sen Rahmi Koç’un torunusun. Darmstadt’tan gidip Serdar’ı almak sana yakışmaz. Ben Bundan sonra sahneye çıkacağız. Ben ve arkadaşlarım. Bakın söylüyorum size. Ramos Real Madrid’de boş, gidin Marcelo’yu alın. Dzeko’yu alın. Bakın geçmişte kimler geldi F.Bahçe’ye Alex, Anelka, Roberto Carlos… Daum, Anelka’yı yedekledi, işleri nasıl yaptığımızı düşünün “Gidip Darmstadt’tan Serdar’ı alırsan, başkası başkan olsun. Para yok diyorsan kardeşim başkan olsun, parası olan gelsin. İnsanlar seni paran olduğu için seçti, para vermezsen kimse seni seçmez.”

31 yaşındaki forvet, Aziz Yıldırım’ın sözlerine, “Aziz Yıldırım’ın benim hakkımda olumsuz açıklamaları beni motive etti ve ona sahada cevap verdiğimi düşünüyorum.” şeklinde yanıt verdi. (HABER MERKEZİ)

gaziosmanpasahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu